•  |

Stravovací a tréningový plán

V jednorázovom poplatku 159,90 €  je zahrnuté:

-Vypracovanie stravovacieho a tréningového plánu podľa vašich vstupných informácii.

-Online komuniácia počas celej doby spolupráce, až do dosiahnutia Vami požadovaného výsledku.

-Prípadné zmeny v stravovacom alebo tréningovom pláne a nastavovanie podľa Vašich potrieb.

-Zľavy na doporúčené doplnky výživy až 35%


Aj tu od vás potrebujem aby ste mi dali kompletné informácie pekne po poradí vpísané do  formulára.  Dbajte prosím na to, že každé políčko je dôležité pre 100% zaručený plán k úspechu či už ide o výluku stravy alebo o nejakú alergiu, alebo čokolvek iné, nezabudnite mi to tam vyplniť.

Chcem Vám pomôcť a preto musím mať 100%-tné vstupy o Vás a vašom zdraví. Na základe týchto  informácií sa pustíme do spolupráce.

Teším sa na Vás!

Prečo to stojí toľko? Prečo to nerobíme zadarmo?

Tak ako pracujete vy a máte svoju prácu, svoju výplatu. Tak isto pracujeme aj my. Roky získavania skúseností, vzdelávania sa, zúčastňovanie sa na rôznych seminároch sme pretavili do produktu, ktorý Vám môžeme odovzdať a garantovať, že to čo robíme funguje! V pláne je samozrejme zahrnutá online komunikácia počas celej vašej cesty. Či už telefonicky, mailovo, video chat , whatsapp alebo rôzne iné siete. Budeme tu stále pre Vás.

Po vyplnení formulára Vám na mail pride obratom platobný príkaz na úhradu. Po zaplatení a zaevidovaní platby odo mňa obdržíte zoznamovací telefonát a naša cesta sa začína! Tešíme sa na teba.

Stravovanie