•  |

Stravovací plán

Stravovací plán je pre každého jedného z Vás vec na mieru. Každý ma iní cieľ, každý sa stravuje inak, všetci sme proste iní.

Preto je veľmi dôležité pochopiť, že stravovací plán nie je len o mechanickom vytvorení plánu podľa vašich vstupných informácií a istých kritérií ale je to o dlhodobej spolupráci online komunikácii na dennej báze, motivácii, meraní, vážení a nastavovaní toho všetkého aby sme spoločne pre vás našli ten správny kľúč.

Vytvoriť ten správny plán pre vás, je proces ktorý spolu dosiahneme vytvorením spolupráce.

Čo sa týka objednávkového formulára, vpíšte doň všetky potrebné informácie pekne po poradí aby som mal konkrétnu predstavu ako to pre vás nastaviť. Takže vás prosím vyplniť všetko a poriadne, či už ide o výluku stravy alebo o nejakú alergiu, alebo čokoľvek iné, nezabudnite mi to tam vyplniť. Všetko ostatné budeme spoločne konzultovať počas online komunikácie.

Vytvorením spolupráce získavate online kouča na ktorého sa môžete hocikedy počas dňa obrátiť s vašimi otázkami.

 Teším sa na Vás!

Prečo to stojí toľko? Prečo to nerobíme zadarmo?

Tak ako pracujete vy a máte svoju prácu, svoju výplatu. Tak isto pracujeme aj my. Roky získavania skúseností, vzdelávania sa, zúčastňovanie sa na rôznych seminároch sme pretavili do produktu, ktorý Vám môžeme odovzdať a garantovať, že to čo robíme funguje! V pláne je samozrejme zahrnutá online komunikácia počas celej vašej cesty. Či už telefonicky, mailovo, whatsapp alebo rôzne iné siete. Budeme tu stále pre Vás.

Po vyplnení formulára Vám na mail pride obratom platobný príkaz na úhradu. Po zaplatení a zaevidovaní platby odo mňa obdržíte zoznamovací telefonát a naša cesta sa začína! Tešíme sa na teba.

Stravovanie