•  |

Tréningový plán

V jednorázovom poplatku 99,90 €  je zahrnuté:

-Vypracovanie tréningového plánu podľa vašich vstupných informácii.

-Online komuniácia počas celej doby spolupráce, až do dosiahnutia Vami požadovaného výsledku.

-Prípadné zmeny v tréningovom pláne a nastavovanie podľa Vašich potrieb.

-Zľavy na doporúčené doplnky výživy až 35%


Pri tréningovom pláne platí to isté ako pri stravovaní. Každý ma svoj cieľ, máme rôzne typy postáv, genetika, "defekt" na niektorých svalových partiách. Ak ti mám vytvoriť tréningový plán, na základe ktorého sa máš niekde posunúť, musím mať 100% informácie o tebe a tvojom zdraví.

Aj tu platí, že vytvoriť ten správny plán pre vás, je proces ktorý spolu dosiahneme vytvorením spolupráce.

Čo sa týka objednávkového formulára, vpíšte doň všetky potrebné informácie pekne po poradí aby som mal konkrétnu predstavu ako to pre vás nastaviť. Takže vás prosím vyplniť všetko poriadne, či už ide o problém s platničkami alebo ako momentálne trénujete, alebo čokoľvek iné, nezabudnite mi to tam vyplniť. Všetko ostatné budeme spoločne konzultovať počas online komunikácie.

Vytvorením spolupráce získavate online kouča na ktorého sa môžete hocikedy aj počas tréningu obrátiť s vašimi otázkami.

Teším sa na Vás!

Prečo to stojí toľko? Prečo to nerobíme zadarmo?

Tak ako pracujete vy a máte svoju prácu, svoju výplatu. Tak isto pracujeme aj my. Roky získavania skúseností, vzdelávania sa, zúčastňovanie sa na rôznych seminároch sme pretavili do produktu, ktorý Vám môžeme odovzdať a garantovať, že to čo robíme funguje! V pláne je samozrejme zahrnutá komunikácia počas celej vašej cesty. Či už telefonicky, mailovo, whatsapp alebo rôzne iné siete. Budeme tu stále pre Vás.

Po vyplnení formulára Vám na mail pride obratom platobný príkaz na úhradu. Po zaplatení a zaevidovaní platby odo mňa obdržíte zoznamovací telefonát a naša cesta sa začína! Tešíme sa na teba.

Ján Soták